lifecell PLATINUM Клуб – ваша лаунж зона у цифровому світі
lifecell PLATINUM Клуб - це особлива група абонентів lifecell, для якої створений унікальний персоналізований сервіс.

Всі учасники lifecell PLATINUM Клубу отримують:
 • пріоритетне з'єднання з оператором
 • персонального консультанта
 • знижки та подарунки від наших партнерів
 • часті спеціальні пропозиції при користуванні послугами lifecell
 • запрошення на PLATINUM-івенти
   Послуга «PLATINUM сервіс» – турботу можна проявляти по-різному
   Відтепер PLATINUM сервіс можна купити. Адже ми розуміємо, як ви цінуєте свій час. Просто наберіть *801# та користуйтеся послугою протягом 90 днів від 75 грн.

   Відчуйте, як воно бути PLATINUM!

      Пропозиції від lifecell PLATINUM Клубу
      Учасникам PLATINUM Клубу наші партнери надають знижки і кращі умови для придбання товарів та послуг. Користуйтеся своїми привілеями і будьте з тими, хто вас цінує.
         Зворотний зв'язок
         Платон Клубенко
         Головний менеджер lifecell PLATINUM Клубу
         Буду спілкуватися з вами на своїй сторінці в Facebook. Відповім на всі питання, розкажу про кращі пропозиції, поділюсь лайфхаками.
         Підпишіться на мою сторінку зараз і будьте в курсі всіх наших івентів!

         Є ідея? Пишіть, обговоримо!
         Питання та відповіді
         Хто може стати учасником lifecell PLATINUM Клубу?
         Учасниками програми лояльності «lifecell PLATINUM Клуб» стають індивідуальні абоненти, які витрачають на послуги ТОВ «лайфселл» не менше 200 (двохсот) гривень кожного календарного місяця протягом (трьох) місяців поспіль. При розрахунку витрачених коштів не враховуються витрати з бонусного рахунку.
         Як дізнатися, чи я учасник lifecell PLATINUM Клубу?
         Для перевірки свого статусу в Клубі, наберіть*801# зі свого номера.
         Як контролювати витрати на мобільний зв'язок?
         Найзручніший спосіб контролювати витрати на мобільний зв'язок – користуватися мобільним застосунком «Мій lifecell».
         Куди звертатись, якщо виникли запитання про lifecell PLATINUM Клуб?
         Найкраще – написати Платону Клубенку в Facebook. Якщо ви абонент lifecell, зателефонуйте за номером 5433 (безкоштовно).
         Офіційні правила акції «Висловіть подяку, виграйте фотосесію»
         Умови проведення акції «Висловіть подяку, виграйте фотосесію» (далі – «Умови»)

         1. Загальні положення

         1.1. Організатором Акції «Висловіть подяку, виграйте фотосесію» (далі – «Акція») є Приватне підприємство "3С, місцезнаходження: Україна, 02099, місто Київ, вул. Ялтинська, 5 літера "Б ", ЄДРПОУ 32376610, тел.(067)8273540 ( надалі- "Організатор").

         1.2. Замовником Акції є ТОВ «лайфселл», місцезнаходження: Україна, 03110, місто Київ, вул. Солом'янська, будинок 11, літера "А", ідентифікаційний код: 22859846, (надалі – «Замовник»).

         1.3. Участь в Акції регулюється лише цими Умовами та чинним законодавством України.

         1.4. Якщо у Вас є питання загального характеру щодо цих Умов та/або цієї Акції, звертайтесь до Організатора за електронною адресою: promo@3s.kiev.ua

         1.5. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Умови не є публічною обіцянкою подарунку.

         1.6. Територія проведення Акції – Акція проводиться на території України, за винятком тимчасово окупованої території та непідконтрольної території України.

         1.7. Учасники під час участі в Акції зобов'язуються дотримуватися вимог цих Умов та норм чинного законодавства України, свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод для участі в Акції іншим учасникам, не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого учасника в Акції.

         1.8. Надання учасником Акції невірних/неіснуючих/недостовірних/чужих даних, у т.ч. вигаданих, звільняє Організатора від обов'язку вручити/надіслати подарунок і такий учасник, який здобув право на отримання подарунку, але надав невірні/неіснуючі/недостовірні/чужі дані, втрачає право на отримання такого подарунку.

         1.9. Беручи участь у цій Акції, учасник підтверджує свою згоду з цими Умовами та гарантує, що він відповідає всім вимогам до учасників, викладеним у положеннях цих Умов.         2. Вимоги до учасників

         2.1. Учасником вважається особа, яка відповідає вимогам цього розділу та іншим положенням цих Умов та належним чином виконала усі вимоги цих Умов.

         2.2. Учасником Акції може бути особа, яка на момент участі в Акції має повну цивільну дієздатність та є абонентом ТОВ «лайфселл», що уклав договір про надання телекомунікаційних послуг в усній та/або письмовій формі та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах попередньої оплати та є дійсним учасником програми лояльності Platinum Клуб, а також особи, які підключили послугу PLATINUM сервіс.

         2.3. Директори, керівники та співробітники Організатора, материнської компанії та будь-яких афілійованих осіб чи дочірніх компаній Організатора, агентів, будь-яких компаній, що беруть участь у розробці або реалізації Акції, професійні консультанти, незалежні постачальники послуг або співробітники рекламних агентств, залучених до цієї Акції, а також їх близькі родичі та ті, хто проживає з ними у одному домогосподарстві (незалежно від того, чи є вони родичами за законом чи ні) не мають права брати участь або отримувати подарунки за участь у цій Акції.

         2.4. Організатор залишає за собою право перевіряти інформацію, надану Організатору особою, що приймає участь в Акції, та вимагати підтвердження віку особи та/або іншої наданої інформації у будь-який момент на свій розсуд. У разі виявлення Організатором на будь - якій стадії проведення Акції порушення учасником обмежень, встановлених у п. 2.2.-2.3 цих Умов, Організатор має право негайно дискваліфікувати учасника Акції та не допустити його до подальшої участі у Акції.         3. Період проведення Акції

         3.1. Ця Акція починається о 10 год. 00 хв. за київським часом «15» грудня 2021 року та триває до 23 год. 00 хв. за київським часом «23» грудня 2021 року (включно).

         3.2. Участь в Акції можлива виключно в період проведення Акції.         4. Правила участі в Акції

         4.1. Для участі в Акції учасники повинні вчинити наступні дії в період проведення Акції:

         Підпиcатися на сторінку у Facebook @lifecellPLATINUMclub (Platon Clubenko) або вже бути підписаним на сторінку у Facebook @lifecellPLATINUMclub (Platon Clubenko)

         У коментарях під постом з умовами акції у період з 10 год. 00 хв. за київським часом «15» грудня 2021 року до 23 год. 00 хв. за київським часом «23» грудня 2021 року (включно) написати кому і за що ви вдячні у 2021 році та відмітити того, кому вдячні через @. Посилання має бути активним.

         Поділитися акційним постом.

         5. Порядок визначення переможців Акції. Подарунки.

         5.1. Учасники Акції, приймаючи участь у Акції, отримують можливість одержати від Організатора подарунки.

         5.2. Подарунками є електронні сертифікати на фотосесію тривалістю одну годину.

         5.3. Загальна кількість подарунків, які будуть розігруватися під час періоду проведення Акції складає: 7 штук. Загальна кількість винагород, які розігруються в Акції є обмеженою та складає визначену цими Умовами кількість.

         5.4. Визначення переможців Акції відбудеться серед учасників Акції за допомогою випадкової комп'ютерної вибірки 28 грудня 2021 року року. Один учасник Акції може отримати подарунок лише один раз за весь період Акції.

         5.5. Переможці Акції будуть проінформовані про отримання подарунку шляхом телефонного дзвінка або в особистому повідомленні направленому через соціальну мережу Facebook протягом першого робочого дня після визначення переможця. В разі відсутності відповіді переможця Акції протягом 12 годин, право на отримання подарунку переходить до учасника резервного складу, який визначається шляхом здійснення випадкової комп'ютерної вибірки серед учасників Акції.

         5.6. Для отримання подарунку кожен переможець Акції повинен надати Організатору ксерокопію довідки про надання реєстраційного номеру облікової картки платника податків і паспортні дані у вигляді ксерокопій відповідних сторінок паспорта або паспорта у вигляді ID-картки з додатком про підтвердження реєстрації місця проживання (ПІБ, ким виданий паспорт і дата видачі, відмітка про реєстрацію (прописка)). Кожна сторінка ксерокопії повинна бути власноручно підписана особою, яка надає такі відомості. Додатково переможець Акції повідомляє Організатору свою електрону адресу.

         5.7. Організатор надсилає подарунок електронною поштою.

         5.8. У разі неотримання переможцем подарунку, якщо він мав на неї право або в разі виникнення будь-яких інших труднощів, відповідний переможець Акції повинен звернутися у робочі дні за контактами, вказаними у п. 1.1 або у п.1.4. цих Умов не пізніше 15.01.2022 року включно. У випадку, якщо переможець не звернувся до 15.01.2022 року включно з питань неотримання подарунку, він втрачає право на отримання подарунку.

         5.9. Умовами Акції не передбачена компенсація будь-яких витрат для участі у ній.

         5.10. Виплата подарунків у грошових еквівалентах або її заміна будь-яким іншим матеріальним благом не передбачена. Подарунок не підлягає передачі на користь іншої ніж переможець Акції особи та поверненню.         6. Право Організатора вносити зміни до умов і дискваліфіковувати учасників

         6.1. Організатор залишає за собою право за необхідності вносити зміни до цих Умов і ці зміни будуть розміщені на https://platinum.lifecell.ua/ua/#rec71355936. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування та мають відношення до всіх учасників Акції, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами /доповненнями до цих Умов.

         6.2. У будь-який момент протягом Акції Організатор залишає за собою право на свій розсуд дискваліфікувати та усунути будь-якого учасника від участі у зв'язку з недотриманням цих Умов або якщо учасник здійснює будь-які незаконні дії. Якщо учасник, який переміг або отримав право на подарунок, дискваліфікований, то він втрачає право на подарунок, а Організатор визначає іншого переможця Акції відповідно до цих Умов.         7. Збір інформації та захист даних

         7.1. Беручи участь в Акції, учасник розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані учасника, може оброблятися Організатором або залученими ним третіми особами з метою проведення Акції, вчинення всіх необхідних пов'язаних з нею дій (в тому числі, але не виключно, інформування про результати Акції як в рекламі, так і в інший спосіб), а також подальшого можливого надсилання учаснику інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції/розіграші Організатора. Приймаючи вимоги даних Умов, учасники тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором особами та підтверджують своє повне розуміння та необхідну проінформованість щодо мети обробки інформації, що надається.

         7.2. Надані персональні дані повинні бути достовірними. Учасники повинні забезпечувати актуальність наданих даних щоб Організатор міг повідомити їх у разі виграшу подарунку.

         7.3. Беручи участь в Акції учасники підтверджують свою проінформованість про права передбачені Законом України «Про захист персональних даних».         8. Відповідальність і гарантії

         8.1. Організатор не несе відповідальності за невиконання або несвоєчасне виконання своїх зобов'язань за цими Умовами внаслідок прямої чи опосередкованої дії або обставин за межами свого прийнятного контролю.

         8.2. Організатор не несе відповідальності за подальше використання подарунків переможцями Акції після їх одержання, за неможливість переможців Акції скористатись наданим їм подарунків з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких подарунків.

         8.3. Організатор не несе відповідальності за дії третіх осіб.

         8.4. Організатор не несе відповідальності за не ознайомлення учасника з даними Умовами, помилкове/хибне розуміння учасником їх положень.         9. Інші положення

         9.1. Ці Умови є єдиними офіційними правилами участі в Акції.

         9.2. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Умов та/або питань не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню. Акція проводиться на власний розсуд Організатора.

         Офіційні правила акції «Онлайн квест. Фотосесія»
         Умови проведення акції «Онлайн квест. Фотосесія» (далі – «Умови»)
         1. Загальні положення

         1.1. Організатором акції «Онлайн квест. Фотосесія» (далі – «Акція») є Приватне підприємство "3С", місцезнаходження:Україна, 02099, місто Київ, вул. Ялтинська, 5 літера "Б ", ЄДРПОУ 32376610, тел. (067)827 35 40 ( надалі- "Організатор"

         1.2. Замовником Акції є ТОВ «лайфселл», місцезнаходження: Україна, 03110, місто Київ, вул/ Солом'янська, будинок 11, літера "А", ідентифікаційний код: 22859846, (надалі – «Замовник»).

         1.3. Участь в Акції регулюється лише цими Умовами та чинним законодавством України.

         1.4. Якщо у Вас є питання загального характеру щодо цих Умов та/або цієї Акції, звертайтесь до Організатора за електронною адресою: promo@3s.kiev.ua

         1.5. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Умови не є публічною обіцянкою подарунку.

         1.6. Територія проведення Акції – Акція проводиться на території України, за винятком тимчасово окупованої території та непідконтрольної території України.

         1.7. Учасники під час участі в Акції зобов'язуються дотримуватися вимог цих Умов та норм чинного законодавства України, свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод для участі в Акції іншим учасникам, не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого учасника в Акції.

         1.8. Надання учасником Акції невірних/неіснуючих/недостовірних/чужих даних, у т.ч. вигаданих, звільняє Організатора від обов'язку вручити/надіслати подарунок і такий учасник, який здобув право на отримання подарунку, але надав невірні/неіснуючі/недостовірні/чужі дані, втрачає право на отримання такого подарунку.

         1.9. Беручи участь у цій Акції, учасник підтверджує свою згоду з цими Умовами та гарантує, що він відповідає всім вимогам до учасників, викладеним у положеннях цих Умов.         2. Вимоги до учасників

         2.1. Учасником вважається особа, яка відповідає вимогам цього розділу та іншим положенням цих Умов та належним чином виконала усі вимоги цих Умов.

         2.2. Учасником Акції може бути особа, яка на момент участі в Акції має повну цивільну дієздатність та є абонентом ТОВ «лайфселл», що уклав договір про надання телекомунікаційних послуг в усній та/або письмовій формі та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах попередньої оплати та є учасником програми лояльності Platinum Клуб а також особи, які підключили послугу PLATINUM сервіс.

         2.3. Директори, керівники та співробітники Організатора, материнської компанії та будь-яких афілійованих осіб чи дочірніх компаній Організатора, агентів, будь-яких компаній, що беруть участь у розробці або реалізації Акції, професійні консультанти, незалежні постачальники послуг або співробітники рекламних агентств, залучених до цієї Акції, а також їх близькі родичі та ті, хто проживає з ними у одному домогосподарстві (незалежно від того, чи є вони родичами за законом чи ні) не мають права брати участь або отримувати подарунки за участь у цій Акції.

         2.4. Організатор залишає за собою право перевіряти інформацію, надану Організатору особою, що приймає участь в Акції, та вимагати підтвердження віку особи та/або іншої наданої інформації у будь-який момент на свій розсуд. У разі виявлення Організатором на будь - якій стадії проведення Акції порушення учасником обмежень, встановлених у п. 2.2.-2.3 цих Умов, Організатор має право негайно дискваліфікувати учасника Акції та не допустити його до подальшої участі у Акції.         3. Період проведення Акції

         3.1. Ця Акція починається о 10 год. 00 хв. за київським часом «10» грудня 2021 року та триває до 19 год. 00 хв. за київським часом «22» грудня 2021 року (включно).

         3.2. Участь в Акції можлива виключно в період проведення Акції.         4. Правила участі в Акції

         4.1. Загальна кількість учасників Акції складає 120 зареєстрованих учасників, які для участі в Акції при реєстрації смостійно формуються по 10 учасників в кожну команду згідно Правил гри у світі ONLIFE, прописаних на лендингу. Загальна кількість команд 12 по 10 учасників у кожній.

         4.2. Для участі в Акції учасники повинні вчинити наступні дії в період проведення Акції:

         Підпиcатися на сторінку у Facebook @lifecellPLATINUMclub (Platon Clubenko) або вже бути підписаним на сторінку у Facebook @lifecellPLATINUMclub (Platon Clubenko)

         У коментарях під постом з умовами акції у період з 10 год. 00 хв. за київським часом «10» грудня 2021 року до 23 год. 00 хв. за київським часом «22» грудня 2021 року (включно) розмістити фото з участі у квесті від PLATINUM Клубу         5. Порядок визначення переможців Акції. Подарунки.

         5.1. Учасники Акції, приймаючи участь у Акції, отримують можливість одержати від Організатора подарунки.

         5.2. Подарунками є електронні сертифікати на фотосесію.

         5.3. Загальна кількість подарунків, які будуть розігруватися під час періоду проведення Акції складає: 3 штуки. Загальна кількість подарунків, які розігруються в Акції є обмеженою та складає визначену цими Умовами кількість.

         5.4. Визначення переможців Акції відбудеться серед учасників Акції за допомогою випадкової комп'ютерної вибірки 23 грудня 2021 року року. Один учасник Акції може отримати подарунок лише один раз за весь період Акції.

         5.5. Переможці Акції будуть проінформовані про отримання подарунку шляхом телефонного дзвінка або в особистому повідомленні направленому через соціальну мережу Facebook протягом першого робочого дня після визначення переможця. В разі відсутності відповіді переможця Акції протягом 12 годин, право на отримання подарунку переходить до учасника резервного складу, який визначається шляхом здійснення випадкової комп'ютерної вибірки серед учасників Акції.

         5.6. Для отримання подарунку кожен переможець Акції повинен надати Організатору ксерокопію довідки про надання реєстраційного номеру облікової картки платника податків і паспортні дані у вигляді ксерокопій відповідних сторінок паспорта або паспорта у вигляді ID-картки з додатком про підтвердження реєстрації місця проживання (ПІБ, ким виданий паспорт і дата видачі, відмітка про реєстрацію (прописка)). Кожна сторінка ксерокопії повинна бути власноручно підписана особою, яка надає такі відомості. Додатково переможець Акції повідомляє Організатору свою електрону адресу.

         5.7. Організатор надсилає винагороду електронною поштою.

         5.8. У разі неотримання переможцем подарунку, якщо він мав на неї право або в разі виникнення будь-яких інших труднощів, відповідний переможець Акції повинен звернутися у робочі дні за контактами, вказаними у п. 1.1 або у 1.4. цих Умов не пізніше 15.01.2022 року включно. У випадку, якщо переможець не звернувся до 15.01.2022 року включно з питань неотримання подарунку, він втрачає право на отримання подарунку.

         5.9. Умовами Акції не передбачена компенсація будь-яких витрат для участі у ній.

         5.10. Виплата подарунків у грошових еквівалентах або її заміна будь-яким іншим матеріальним благом не передбачена. Подарунок не підлягає передачі на користь іншої ніж переможець Акції особи та поверненню.         6. Право Організатора вносити зміни до умов і дискваліфіковувати учасників

         6.1. Організатор залишає за собою право за необхідності вносити зміни до цих Умов і ці зміни будуть розміщені на https://platinum.lifecell.ua/ua/#rec71355936. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування та мають відношення до всіх учасників Акції, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами /доповненнями до цих Умов.

         6.2. У будь-який момент протягом Акції Організатор залишає за собою право на свій розсуд дискваліфікувати та усунути будь-якого учасника від участі у зв'язку з недотриманням цих Умов або якщо учасник здійснює будь-які незаконні дії. Якщо учасник, який переміг або отримав право на подарунок, дискваліфікований, то він втрачає право на подарунок, а Організатор визначає іншого переможця Акції відповідно до цих Умов.         7. Збір інформації та захист даних

         7.1. Беручи участь в Акції, учасник розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані учасника, може оброблятися Організатором або залученими ним третіми особами з метою проведення Акції, вчинення всіх необхідних пов'язаних з нею дій (в тому числі, але не виключно, інформування про результати Акції як в рекламі, так і в інший спосіб), а також подальшого можливого надсилання учаснику інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції/розіграші Організатора. Приймаючи вимоги даних Умов, учасники тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором особами та підтверджують своє повне розуміння та необхідну проінформованість щодо мети обробки інформації, що надається.

         7.2. Надані персональні дані повинні бути достовірними. Учасники повинні забезпечувати актуальність наданих даних щоб Організатор міг повідомити їх у разі виграшу подарунку.

         7.3. Беручи участь в Акції учасники підтверджують свою проінформованість про права передбачені Законом України «Про захист персональних даних».         8. Відповідальність і гарантії

         8.1. Організатор не несе відповідальності за невиконання або несвоєчасне виконання своїх зобов'язань за цими Умовами внаслідок прямої чи опосередкованої дії або обставин за межами свого прийнятного контролю.

         8.2. Організатор не несе відповідальності за подальше використання подарунків переможцями Акції після їх одержання, за неможливість переможців Акції скористатись наданих їм подарунків з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких подарунків.

         8.3. Організатор не несе відповідальності за дії третіх осіб.

         8.4. Організатор не несе відповідальності за не ознайомлення учасника з даними Умовами, помилкове/хибне розуміння учасником їх положень.         9. Інші положення

         9.1. Ці Умови є єдиними офіційними правилами участі в Акції.

         9.2. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Умов та/або питань не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню. Акція проводиться на власний розсуд Організатора.

         Офіційні правила акції «ONLIFE PLATINUM КВЕСТ»
         Умови проведення акції «ONLIFE PLATINUM КВЕСТ» (далі – «Умови»)
         1. Загальні положення

         1.1. Организатором Акції «ONLIFE PLATINUM КВЕСТ» (далі – «Акція») є Приватне підприємство "3С", місцезнаходження:Україна, 02099, місто Київ, вул. Ялтинська, 5 літера "Б ", ЄДРПОУ 32376610, тел. (067)827 35 40 ( надалі- "Організатор"

         1.2. Замовником Акції є ТОВ «лайфселл» місцезнаходження: Україна, 03110, місто Київ, вул. Солом'янська, будинок 11, літера "А", ідентифікаційний код: 22859846, (надалі – «Замовник»).

         1.3. Участь в Акції регулюється лише цими Умовами та чинним законодавством України.

         1.4. Якщо у Вас є питання загального характеру щодо цих Умов та/або цієї Акції, звертайтесь до Організатора за електронною адресою: promo@3s.kiev.ua

         1.5. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, ці Умови не є публічною обіцянкою подарунку.

         1.6. Територія проведення Акції – Акція проводиться на території України, за винятком тимчасово окупованої території та непідконтрольної території України.

         1.7. Учасники під час участі в Акції зобов'язуються дотримуватися вимог цих Умов та норм чинного законодавства України, свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод для участі в Акції іншим учасникам, не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі такого учасника в Акції.

         1.8. Надання учасником Акції невірних/неіснуючих/недостовірних/чужих даних, у т.ч. вигаданих, звільняє Організатора від обов'язку вручити/надіслати подарунок і такий учасник, який здобув право на отримання подарунку, але надав невірні/неіснуючі/недостовірні/чужі дані, втрачає право на отримання такого подарунку.

         1.9. Беручи участь у цій Акції, учасник підтверджує свою згоду з цими Умовами та гарантує, що він відповідає всім вимогам до учасників, викладеним у положеннях цих Умов.         2. Вимоги до учасників

         2.1. Учасником вважається особа, яка відповідає вимогам цього розділу та іншим положенням цих Умов та належним чином виконала усі вимоги цих Умов.

         2.2. Учасником Акції може бути особа, яка на момент участі в Акції має повну цивільну дієздатність та є абонентом ТОВ «лайфселл», що уклав договір про надання телекомунікаційних послуг в усній та/або письмовій формі та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах на умовах попередньої оплати та є учасником програми лояльності Platinum Клуб, а також особи, які підключили послугу PLATINUM сервіс.

         2.3. Директори, керівники та співробітники Організатора, материнської компанії та будь-яких афілійованих осіб чи дочірніх компаній Організатора, агентів, будь-яких компаній, що беруть участь у розробці або реалізації Акції, професійні консультанти, незалежні постачальники послуг або співробітники рекламних агентств, залучених до цієї Акції, а також їх близькі родичі та ті, хто проживає з ними у одному домогосподарстві (незалежно від того, чи є вони родичами за законом чи ні) не мають права брати участь або отримувати подарунки за участь у цій Акції.

         2.4. Організатор залишає за собою право перевіряти інформацію, надану Організатору особою, що приймає участь в Акції, та вимагати підтвердження віку особи та/або іншої наданої інформації у будь-який момент на свій розсуд. У разі виявлення Організатором на будь - якій стадії проведення Акції порушення учасником обмежень, встановлених у п. 2.2.-2.3 цих Умов, Організатор має право негайно дискваліфікувати учасника Акції та не допустити його до подальшої участі у Акції.         3. Період проведення Акції

         3.1. Ця Акція починається о 11 год. 00 хв. за київським часом «19» грудня 2021 року та триває до 13 год. 00 хв. за київським часом «19» грудня 2021 року (включно до її повного завершення).

         3.2. Участь в Акції можлива виключно в період проведення Акції.         4. Правила участі в Акції

         4.1. Загальна кількість учасників Акції складає 120 зареєстрованих учасників, які для участі в Акції при реєстрації смостійно формуються по 10 учасників в кожну команду згідно Правил гри у світі ONLIFE, прописаних на лендингу. Загальна кількість команд 12 по 10 учасників у кожній.

         4.2. Для участі в Акції учасники повинні вчинити наступні дії в період проведення Акції:

         Зареєструватися на лендингу ­­­­­­­­за посиланням http://platinumquest.com.ua/

         та обрати відповідну команду. Посилання має бути активним.

         Під'єднатися до кімнати Zoom року за посиланням, яке буде вислане учасникам акції в СМС повідомлені на мобільний номер вказаний при реєстрації. Посилання має бути активним.

         Надати 12 відповідей на питання. За підсумками проходження кожного завдання гри команда отримуватимете по одному балу.

         Переможцем стає команда, яка успішно пройде всі завдання за найменший період часу, в порівнянні з іншими учасниками гри.         5. Порядок визначення переможців Акції. Подарунки.

         5.1. Учасники Акції, приймаючи участь у Акції, отримують можливість одержати від Організатора подарунки.

         5.2. Подарунками є електронні сертифікати giftmall номіналом 1000 грн.

         5.3. Загальна кількість подарунків , які будуть розігруватися під час періоду проведення Акції складає: 10 штук. Загальна кількість подарунків, які розігруються в Акції є обмеженою та складає визначену цими Умовами кількість.

         5.4. Визначення переможців Акції відбудеться серед учасників Акції за допомогою калькулювання балів, які учасники набирають під час відповідей на запитання. Переможцем стають учасники, команда яких успішно пройшла всі завдання за найменший період часу і набрала найбільше балів, в порівнянні з іншими учасниками гри. Один учасник Акції може отримати подарунок лише один раз за весь період Акції.

         5.5. Переможці Акції будуть проінформовані про отримання подарунку шляхом електронного листа.

         5.6. Для отримання подарунку кожен переможець Акції повинен надати Організатору ксерокопію довідки про надання реєстраційного номеру облікової картки платника податків і паспортні дані у вигляді ксерокопій відповідних сторінок паспорта або паспорта у вигляді ID-картки з додатком про підтвердження реєстрації місця проживання (ПІБ, ким виданий паспорт і дата видачі, відмітка про реєстрацію (прописка)). Кожна сторінка ксерокопії повинна бути власноручно підписана особою, яка надає такі відомості.

         5.7. Організатор надсилає подарунок електронною поштою.

         5.8. У разі неотримання переможцем подарунку, якщо він мав на неї право або в разі виникнення будь-яких інших труднощів, відповідний переможець Акції повинен звернутися у робочі дні за контактами, вказаними у п. 1.1 або у п.1.4. цих Умов не пізніше 28.12.2021 року включно. У випадку, якщо переможець не звернувся до 28.12.2021 року включно з питань неотримання подарунку, він втрачає право на отримання подарунку.

         5.9. Умовами Акції не передбачена компенсація будь-яких витрат для участі у ній.

         5.10. Виплата подарунків у грошових еквівалентах або її заміна будь-яким іншим матеріальним благом не передбачена. Подарунок не підлягає передачі на користь іншої ніж переможець Акції особи та поверненню.         6. Право Організатора вносити зміни до умов і дискваліфіковувати учасників

         6.1. Організатор залишає за собою право за необхідності вносити зміни до цих Умов і ці зміни будуть розміщені на https://platinum.lifecell.ua/ua/#rec71355936. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування та мають відношення до всіх учасників Акції, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами /доповненнями до цих Умов.

         6.2. У будь-який момент протягом Акції Організатор залишає за собою право на свій розсуд дискваліфікувати та усунути будь-якого учасника від участі у зв'язку з недотриманням цих Умов або якщо учасник здійснює будь-які незаконні дії. Якщо учасник, який переміг або отримав право на подарунок, дискваліфікований, то він втрачає право на подарунок, а Організатор визначає іншого переможця Акції відповідно до цих Умов.         7. Збір інформації та захист даних

         7.1. Беручи участь в Акції, учасник розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані учасника, може оброблятися Організатором або залученими ним третіми особами з метою проведення Акції, вчинення всіх необхідних пов'язаних з нею дій (в тому числі, але не виключно, інформування про результати Акції як в рекламі, так і в інший спосіб), а також подальшого можливого надсилання учаснику інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи/конкурси/акції/розіграші Організатора. Приймаючи вимоги даних Умов, учасники тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних з метою використання Організатором та/або іншими уповноваженими Організатором особами та підтверджують своє повне розуміння та необхідну проінформованість щодо мети обробки інформації, що надається.

         7.2. Надані персональні дані повинні бути достовірними. Учасники повинні забезпечувати актуальність наданих даних щоб Організатор міг повідомити їх у разі виграшу подарунку.

         7.3. Беручи участь в Акції учасники підтверджують свою проінформованість про права передбачені Законом України «Про захист персональних даних».         8. Відповідальність і гарантії

         8.1. Організатор не несе відповідальності за невиконання або несвоєчасне виконання своїх зобов'язань за цими Умовами внаслідок прямої чи опосередкованої дії або обставин за межами свого прийнятного контролю.

         8.2. Організатор не несе відповідальності за подальше використання подарунків переможцями Акції після їх одержання, за неможливість переможців Акції скористатись наданих їм подарунків з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких подарунків.

         8.3. Організатор не несе відповідальності за дії третіх осіб.

         8.4. Організатор не несе відповідальності за не ознайомлення учасника з даними Умовами, помилкове/хибне розуміння учасником їх положень.         9. Інші положення

         9.1. Ці Умови є єдиними офіційними правилами участі в Акції.

         9.2. У разі виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Умов та/або питань не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймається Організатором відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню. Акція проводиться на власний розсуд Організатора.